بوی توطئه یهود می آید

 

بوی توطئه یهود می آید.

مسلمانان به هوش باشید.

با عرض سلام و خسته نباشید و با عرض پوزش به علت اینکه مدتی نتونستم در خدمتتون باشیم بعلت تحقیقات علمی اما امروز بر خودم وظیفه دونستم تا این پست را بگذارم تا به حقایقی آگاه شوید.

اخیرا که در کشورهای اسلامی دشمن نتوانسته اهداف خود را چه از نظر نظامی، تفرقه و ...پیش ببرد و بخصوص اینکه در مذاکرات هسته ای روند رو به رشدی پیش رو می باشد و صد البته اینکه اگر توافقی صورت بگیرد به ضرر خیلی ها خواهد بود، دشمنان قسم خورده ما رو به یکی از روش های خطرناک جنگ آورده اند که اگر مردم واقعا بر این توطئه ها آگاه نباشند، خطر جدی ما را تهدید خواهد کرد.

به مانند ضرب المثل معروف که درخت را از درونش کرم می خورد، دشمن رو به شایعه ای خطرناک آورده که هم توهین به مقدسات ما می باشد و هم می تواند عواقب خطرناکی برای ما و نتیجه دلخواه برای دشمنان ما مثل یهودیت و وهابیت و داعش و ... به ارمغان آورد. نقشه دشمن در طرح این توطئه آنقدر زیرکانه می باشد که درست دست بر نقطه ضعف همه جوانان گذاشته و سعی در تحریک آنان داشته است.

بهتر می باشد بطور صریح وارد موضوع شیم.

اخیرا مطلبی تحت عنوان زیر گسترش یافته که خواهش میکنم ابتدا بصورت دقیق این مطلب را بخوانید و سپس توضیحات ادامه این مطلب رو.

.......................................................................................................................

بسم الله الرحمن الرحیم
النکا ح السنتی (رسول اکرم ص)
آستان قدس رضوی جهت ارتقای فضای معنوی جامعهٔ و ایجاد شرایط مناسب روحی‌ و آرامش خیال برای برادران زائری که در مدت زیارت حرم مطهر امام هشتم از همسر خود دور می‌باشند اقدام به بر گذاری مرکز صیغه‌های کوتاه مدت در جوار حرم رضوی نموده است. در این راستا از کلیهٔ خوا هران باکره مو منه که سن آنها بین ۱۲ تا ۳۵ سال است دعوت به همکاری مینماید . هر یک از خوهران بر اساس قرارداد ۲ ساله‌ای که با آستان قدس رضوی منعقد مینمایند موظفند که ماهانه حد اقل ۲۵ روز به صیغه برادران زوار در آیند. مدت قرار داد جزو سابقه اشتغال متقاضی محسوب میگردد مدت هرصیغه از ۵ ساعت تا ۱۰ روز متغیر میباشد . مبلغ پرداختی بابت هر صیغه بدین شرح است:
صیغه های ۵ ساعته: ۵۰۰۰۰ تومان
صیغه‌های ۱ روزه ۷۵۰۰۰، ۲ روزه ۱۰۰۰۰۰ ، ۳ روزه ۱۵۰۰۰۰، و از ۴ روز تا ۱۰ روز ۳۰۰۰۰۰ تومان
خوهران باکره که برای اولین بار صیغه میشوند مبلغ ۱۰۰۰۰۰ تومان اضافه بابت برداشته شدن پردهٔ بکارت دریافت خواهند نمود. بعد از انقضای قرارداد ۲ ساله در صورتی که سن خوهران به حد نصا ب ۳۵ سال نرسیده باشد در صورت تمایل میتوانند در لیست انتظار صیغه های دایم قرار بگیرند. خوهران موظفند ۵ در صد از مبلغ دریافتی هر صیغه را به ضریح مطهر واریز نمایند.از کلیه خوهران علاقه مند در خواست میشود ۲ قطعه عکس تمام قد (با حجاب اسلامی) ، آخرین مدرک تحصیلی ، و ضعیت بکارت و گواهی‌ سلامت کامل روانی‌ و جسمانی از سازمان بهداشت شهرستان محل سکونت خود را به آدرس ذیل ارسال نمایند.(توجه : برای خوهران کمتر از ۱۶ سال رضایت رسمی پدر یا جد پدری یا عمو الزامی میباشد )
مشهد – بارگاه امام رضا -خیابان شهید نواب صفوی -صحن کوثر – دفتر امور صیقه
جهت اطلا عات بیشتر با تلفن (که ذکر شده بود) حاج آقا محمود ممتاز تماس حاصل فرمایید.
برای آگاهی از جزیات کامل و دریافت فرمهای مربوطه به سایت آستان قدس رضوی به آدرس
www.aqrazavi.org  و یا به نشریه استان قدس مراجه نمایید.

.......................................................................................................................

خب حالا به ماجرا اشراف کامل پیدا کردید. هیچوقت سعی نکردم به زور مطلبی را به کسی تحمیل کنم بلکه سعی نمودم با منطق کاری کنم متوجه درست یا غلط بودن مفهومی شود. حالا ما میخواهیم بدانیم این صحت دارد یا نه؟


گاهی انسان اشتباهی میکند سهوا یا عمدا و اسم آن فقط اشتباه و جهل است اما گاهی انسان در حدی اشتباه میکند که دیگر اسم آن اشتباه نیست، حماقت است و آن فرد دانسته یا ندانسته احمق جلوه میکند چه به او بگویند و چه نگویند و چه خودش بفهمد حماقت کرده و چه حماقتش را باز هم از روی جهل نفهمد فرقی نمیکند و چیزی از نادانی و حماقت او کم نمیکند.
برخی ها آنقدر دشمنی با آخوند و روضه و حکومت برایشان جدی شده است که خودشان هم نمیدانند چرا و هر مطلبی را که میشنوند که بر ضد آنان باشد بلا درنگ میپذیرند و تازه در باز انتشار آن نیز کمک میکنند اما اگر حرف حقی بشنوند لجوجانه برای آن بهانه میتراشند و تمسخر میکنند و قبول نمیکنند.
یکی از این مطالب، همین مطلب بالا می باشد.

متاسفانه دشمنان شیعه و وهابیت و ... همیشه در حال ضربه زدن به فرهنگ امامت و تشیع هستند و از هیچ راه کثیفی آن هم با نیت قربه الی الله فرو گذار نیستند و یکی از مهمترین امور برای آنان ضربه زدن به معنویت و حرمت امام هشتم ، امام رئوف و مهربانی ، امام حاجت ها حضرت امام رضا علیه السلام است. زیرا فهمیده اند که مهمترین راه اثبات حقانیت شیعه ، اثبات حقانیت امام رضا علیه السلام است زیرا که در حدیثی از این امام داریم ( نقل به مضمون ) ائمه کشتی نجات هستند اما من (امام رضا علیه السلام) شرط آن هستم ... یعنی اگر شما سُنی باشید یا سه امامی ، چهار امامی ، و حتی هفت امامی ، این مذهب و دین و حتی تشیع شما ناقص است و به منزل نمیرسد ولی تنها یک فرقه در جهان است که امام رضا را پذیرفته و قبول دارد و آن هم شیعه اثنی عشری یا شیعه دوازده امامی است و کسی که امام رضا را قبول داشته باشد تا امام زمان را قبول دارد و دیگر چیزی به نام شیعه هشت امامی و غیره نداریم.

و این موضوع موقعی جالبتر میشود که پی میبریم پیامبر فرموده اند بعد از من امت من هفتاد و سه فرقه میشوند که هفتاد و دو فرقه آن به انحراف است و فقط یک فرقه صحیح و درست است و البته همه فرقه های اسلامی این حدیث را قبول دارند. ولی کیست که ندیده و یا حداقل نشنیده باشد که بسیار بیماران و فلج های مادرزادی که در حرم امام رضا شفا گرفته اند و بیماران سرطانی که یک شبه بیماری از هیکل رنجور آنان با عنایت امام رضا علیه السلام رخت بسته و شفا یافته اند و هزاران حاجت ریز و درشتی که حتی خود ما و نزدیکان ما به واسطه و از در خانه امام و از خدا گرفته ایم .... اما آن فرقه های ساختگی و تعصبی کدامشان چنین معجزاتی دارند ؟ کدام یک از مقدسین آنها تا کنون حتی یک نفر را شفا داده اند ؟

واما این ایمیلی که از حرص غیرت و بی دقتی برای هم ارسال میکنند، اینطور وانمود میکند که اعلامیه رسمی آستان قدس رضوی است اما دارای نکات نه تنها ریز بلکه بسیار درشت آشکار و نشانه اشتباهات نویسنده ملعون و نفرین شده آن است.

اول غلط های املائی مانند : برگذاری (برگزاری) یا دفتر امور صیقه (صیغه) یا خوهران (خواهران).
دوم : غلط های اداری مانند تعیین وضعیت بکارت توسط سازمان بهداشت محل که اصولا در قانون وضعیت بکارت توسط پزشکی قانونی بررسی میشود نه بهداشت محل و دوم اینکه ما در ایران سازمان بهداشت محل نداریم بلکه اداره بهداشت محل داریم.
سوم غلط های شرعی مانند : اجازه از عمو ! حداقل 25 روز صیغه در ماه ! صیغه دائم !

توضیح :


1 - در شرع چیزی به نام اجازه از عمو نداریم

2 - اجازه پدر یا جد پدری دختر حتی اگر 50 ساله هم باشد و باکره باشد باز هم لازم است. دختر 16 ساله که حتی به بلوغ اجتماعی و قانونی هم نرسیده که دیگر هیچ.

3 - کسی که صیغه میشود و رابطه زناشوئی پیدا میکند باید چندین ماه عده نگه دارد و نمیتواند فورا به عقد شخص دومی در بیاید و نویسنده نا مسلمان و شاید وهابی این ایمیل حتی از ابتدائی ترین شرائط شرعی ازدواج موقت هم مطلع نیست چه برسد به اینکه اعلامیه جائی مانند آستان قدس رضوی باشد.

4 - چیزی به نام صیغه دائم نداریم و کسی که صیغه میشود حتی اگر صیغه صد ساله باشد دائم محسوب نمیشود و اگر منظور عقد دائم بوده که مگر شوهر آنقدر قحط شده که طرف دوسال برود طرح کاد و کارآموزی تا بعدا به او امکان و اجازه ازدواج دائم بدهند
.

5 - موارد مسخره مانند :

واریز 5 درصد مبلغ کذائی به ضریح امام معصوم
دختر باکره 12 ساله ( طرف فکر کرده هنوز دویست سال پیش است که دختر را نه سالگی شوهر میدادند )
عکس محجبه تمام قد ( اگه محجبه باشه دیگه تمام قدش چه خاصیتی دارد ؟ )
سابقه شغلی ( می بخشید این سابقه تو کدوم مرجع رسمی شغل و کار تا حالا ثبت شده است و کاربرد آن چی بوده ؟ )
این اعلامیه رسمی تو کدوم قسمت سایت آستان قدس است که کسی تاکنون آنرا ندیده است؟

....................

حال خودتان قضاوت کنید ، کسی که این ایمیل را میبیند و بدون توجه و بررسی آنرا برای دیگران ارسال انبوه میکند و فکر میکند به وظیفه انسانی و ملی خود در مقابل و مبارزه با عربها و آخوندها و حکومت عمل کرده چیزی جز یک احمق است؟

آیا واقعا بنظرتان این توطئه ای از جانب دشمن نیست؟

آیا بنظرتان واقعا دشمن کم نیاورده که دست به چنین حیله هایی زده؟

آیا واقعا دشمن از شکست ما نا امید نشده؟

این ها فقط گوشه ای از اشتباهات ظاهری این مطلب می باشند و امیدوارم همه شما بر حقانیت دین تشیع و احکام آن و باطل بودن حتی این مطلب واقف شده باشین.

لطفا ما را از نظرات خود بهره مند سازید.

و باز می گوییم راه اثبات حقانیت دین ما و روش ما و مذهب ما، و همچنین رهایی از این همه نیرنگ و دورویی و خیانت در جمله و عکس زیر می باشد.

 


اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب العصر و الزمان

/ 4 نظر / 394 بازدید
علی

سلام ممنون از روشنگریتون...

کوما

عجببب... انشاالله که مردم ما آگاهانه تر عمل نمایند... بسیار خوب به موضوع پرداختید... یا حق

یک یهودی

توی کسافت جات تو توالته آشغال

واقع بین

1. این شایعه در سال 89 از طریق ایمیل و برخی وبلاگها منتشر شد و متاسفانه در بازه های زمانی مختلف تکرار می شود . http://goo.gl/DPSJ1A 2. ایرادات فاحش در محتوا ، نگارش و املای متن نشان از غیر رسمی بودن آن دارد . 3. برای آرامش در زیارت ، به طهارت روح و توجه به امام (ع) توصیه شده نه مشغولیت دنیوی ! www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=86262 4. در سایت آستان قدس این بخش وجود ندارد و چنین تبلیغاتی از خارج از مجموعه است ! http://goo.gl/J1JSzC 5. از نظر اسلام پس از ازدواج موقت هم باید زن عده نگه دارد و این مطلب کذب است . http://www.hawzah.net/fa/Question/View/64180/ 6. سن ، شرایط و مدت فعالیت و ... در متن ، همگی از دلایل رد این مطلبند ، خصوصا نبودن چنین دفتری در آدرس داده شده و آن تلفن! 7. رذالت نویسنده در آنجا نمود دارد که مدعی واریز درصدی به ضریح مطهر امام (ع) از این برنامه است ! 8. مرجع رسمی احراز بکارت و سلامت روانی افراد پزشکی قانونی است نه اداره بهداشت ! http://goo.gl/RtEFfB 9. وهابیون با انواع تهمتها تشیع را هدف گرفته اند و این مورد نیز تلاش ناکام دیگری از آنان است . http://www.qomefarda.ir/news/1349